Promotion of the NatRisk project at the Education Faire in Kragujevac

У организацији „Шумадија сајма“, у Крагујевцу је отворен „Сајам образовања и запошљавања“. Током два дана, 28. и 29. марта представило се 50 средњих школа и факултета, међу којима је и Криминалистичко-полицијски универзитет. Учешће на Сајму је организовано и реализовано према Плану представљања КПУ. Поред Јасне Петровић, одређена су и четири студента која су представила Универзитет: Никола Димитријевић, Барбара Попадић, Милош Шишковић и Анђела Пајић.

Промовисани су студијски програми Криминалистичко-полицијског универзитета, између осталог и нови студијски програм мастер академских студија “Управљање безбедносним ризицима природних катастрофа“, који је развијен у оквиру Еразмус+ пројекта NatRisk. С тим у вези, заинтересованима је подељен и пропагандни материјал. Такође, студенти су одговарали на многобројна питања ученика, у циљу њиховог правовременог и адекватног информисања о даљем школовању.